Üyelikler

IATA
 
IATA (Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği) Üyeliği IATA tarafından onaylanır ve IATA Kargo Acente Listesine kayıt yapılır. Bu durum acenteye IATA otoritesi altında yükleme alabilme, konşimento kesebilme ve ücret alma hakkını verir (hava kargoda)
 
Üye havayolu şirketleri ve onların kayıtlı Kargo Acenteleri arasındaki ilişkiler düzenlenmiştir ve IATA çözümleri ışığında yönetilmektedir. Devlet tarafından da onaylanmış olan bu kurallar,  üreticiler ve havayolu şirketlerinin global dağıtım ağının bir parçası haline gelmeye başlayan sektörün akreditasyonu elde etmek ve onu korumak isteyen acentelere ihtiyaçları oldukça  doğruları,  tarafların ödev ve yükümlülüklerini belirlemektedir. Acente akreditasyonu için basitleştirilmiş prosedürler ve şartlar, bölgesel ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde geliştirilmiştir. IATA üyesi olarak tanınmak havayolu şirketleri ve geniş anlamda toplum için kalitenin bir simgesi haline gelmiştir.
 
IATA üyeliği sertifikamız bize sistemimizi güçlendirme ve geliştirmenin yanı sıra müşterilerimize daha iyi servis sunmamıza imkân tanımaktadır.

WCA

Dünya çapında 192 ülkede 7359'u aşkın üysei ile dünyanın en geniş acente ağına sahip bağımsız bir kuruluştur.

CIVIL  HAVACILIK

Sivil Havacılık uçuş güvenliğini uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun olarak yürütmeyi amaçlayan , havacılık faaliyetlerini , kalkınmayı sürdürebilir kılan Türk sivil havacılık otoritesidir.